|
dzisiaj: 8, wczoraj: 13
ogółem: 678 107
statystyki szczegółowe
"Dzisiaj Rodła nie pokona nawet słynna Barcelona" - śpiewali kibice złożeni w dużej części z rodziców naszych pociech, które bardzo udanie zaprezentowały się na halowym turnieju piłkarskim 8-latków (rocznik 2005) w Lubomi koło Raciborza.
W turnieju udział wzięły tak znane marki w futbolu seniorskim i młodzieżowym jak: Zagłębie Sosnowiec, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Gwiazda Ruda Śląska, MUKP Dąbrowa Górnicza, czy MOSiR Jastrzębie. Organizatorzy przyjęli zasadę, że na tak wczesnym etapie szkolenia piłka nożna powinna być dla dzieci jedynie zabawą, toteż mecze rozgrywano bez ustalenia końcowej klasyfikacji. Niemniej, w stawce dziecięciu zespołów podzielonych na dwie grupy tylko nasi chłopcy odnieśli komplet zwycięstw, tracąc przy tym zaledwie jedną bramkę.
Podział na grupy:
Grupa A Grupa B
KS Unia Racibórz MKS Żory
AF Silent Dąbrowa Górnicza KS Ząbkowice Śląskie
Rodło Opole MOSIR Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec Gwiazda Ruda Śląska
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała MUKP Dąbrowa Górnicza
Wyniki spotkań grupowych:
1. KS Unia Racibórz - AF Silent Dąbrowa Górnicza 0-1
2. MKS Żory - KS Ząbkowice Śląskie 0-0
3. Rodło Opole - Zagłębie Sosnowiec 2-0 (bramki: Kamil Semczuk, Kamil Trybulewicz)
4. MOSIR Jastrzębie - Gwiazda Ruda Śląska 0-1
5. KS Unia Racibórz - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
6. MKS Żory - MUKP Dąbrowa Górnicza 1-2
7. AF Silent Dąbrowa Górnicza - Rodło Opole 0-2 (Karol Zakowicz 2)
8. KS Ząbkowice Śląskie - MOSIR Jastrzębie 0-1
9. Zagłębie Sosnowiec - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2
10. Gwiazda Ruda Śląska - MUKP Dąbrowa Górnicza 1-2
11. KS Unia Racibórz - Rodło Opole 1-4 (Wiktor Kucharski 2, Karol Zakowicz, Kamil Trybulewicz)
12. MKS Żory - MOSIR Jastrzębie 0-2
13. AF Silent Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Sosnowiec 0-0
14. KS Ząbkowice Śląskie - Gwiazda Ruda Śląska 0-1
15. Rodło Opole - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 (Wiktor Kucharski, Karol Zakowicz, Karol Budzyn)
16. MOSIR Jastrzębie - MUKP Dąbrowa Górnicza 1-1
17. KS Unia Racibórz - Zagłebie Sosnowiec 2-5
18. MKS Żory - Gwiazda Ruda Śląska 0-4
19. AF Silent Dąbrowa Górnicza - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
20. KS Ząbkowice Śląskie - MUKP Dąbrowa Górnicza 0-3
Następnie rozegrano pięć spotkań w parach mieszanych z grup A i B.
Wyniki spotkań:
21. Rodło Opole - MOSiR Jastrzębie 1-0 (Kamil Semczuk)
22. Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Żory 2-3
23. MUKP Dąbrowa Górnicza - Silent Dabrowa Górnicza 3-0
24. Gwiazda Ruda Śląska - Zagłębie Sosnowiec 4-0
25. Unia Racibórz - KS Ząbkowice 1-3
Nieoficjalna klasyfikacja uwzględniająca wszystkie rozegrane mecze:
1. Rodło Opole 15 pkt. 12-1
2. MUKP Dąbrowa 13 pkt. 11-3
3. Gwiazda Ruda Śl. 12 pkt. 11-2
4. MOSiR Jastrzębie 9 pkt. 4-3
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 pkt. 5-7
6. KS Ząbkowice 4 pkt. 3-6
7. Zagłebie Sosnowiec 4 pkt. 6-10
8. MKS Żory 4 pkt. 4-10
9. Silent Dąbrowa G. 4 pkt. 1-6
10. Unia Racibórz 1 pkt. 4-13
Drużyna Rodła wystąpiła w składzie: Marcin Kaczmarczyk - Jan Bobrowski, Oliwier Sośnicki, Kamil Semczuk (2 gole), Kacper Krzyszłowski, Konrad Wesołowski, Karol Zakowicz (4), Karol Budzyn (1), Wiktor Kucharski (3), Jan Sakson, Tomasz Błażkowski, Oskar Stępień, Maciej Gabert, Kamil Trybulewicz (2). Trener: Tomasz Ciastko
Warto odnotować, iż kibice Rodła byli zdecydowanie najgłośniejsi na hali.
Wszystkim gratulujemy. Zapraszamy do komentowania sukcesu naszych chłopców pod niniejszym newsem, w księdze gości, a także na naszym fanpagu na Facebooku.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju.