|
dzisiaj: 60, wczoraj: 22
ogółem: 680 072
statystyki szczegółowe
Kolejny wyjazdowy turniej zakończył się bezapelacyjnym zwycięstwem naszych... kibiców-rodziców. Głośny doping z trybun zagrzewał młodych piłkarzy Rodła do boju, a postawa fanów bez wątpienia nadała kolorytu całej imprezie :)
Nasi chłopcy grali ze zmiennym szczęściem. Chwilami pokazywali niezłą piłkę, by w momentach przestoju i dekoncentracji tracić bramki po prostych błędach.
Trudno było tym razem wskazać drużynę, która umiejętnościami zdecydowanie przewyższałaby pozostałe. Na wyróżnienie już tradycyjnie zasłużyli młodzi piłkarze Gwiazdy Ruda Śląska, choć i oni w fazie grupowej stracili punkty dość szczęśliwie remisując z AKS-em Mikołów 1-1, a w dodatkowo rozegranym meczu ulegli Piastowi Strzelce Opolskie 0-2. Drużyna Piasta po bezbarwnym początku z meczu na mecz grała lepiej, by pod koniec zawodów pokonać faworyzowaną Gwiazdę.
Nasza ekipa swojej postawy nie musi się wstydzić, choć - aby dogonić najlepszych - nadal powinna pracować w szczególności nad poprawieniem techniki, co w dalszym czasie pozwoli na właściwe realizowanie prostych założeń taktycznych.
Grupa A Grupa B
KS Unia Racibórz Mosir Jastrzębie
Odra Opole AKS Mikołów
Piast Strzelce Opolskie Rodło Opole
MKS Zaborze Zabrze KS Kamionka
WKS Śląsk Wrocław Gwiazda Ruda Śląska
Wyniki:
1. KS Unia Racibórz - Odra Opole 0-3
2. Piast Strzelce Opolskie - MKS Zaborze Zabrze 0-1
3. Mosir Jastrzębie - AKS Mikołów 0-0
4. Rodło Opole - KS Kamionka 1-0 (bramka K. Semczuk)
5. KS Unia Racibórz - WKS Śląsk Wrocław 2-2
6. Odra Opole - Piast Strzelce Opolskie 0-1
7. Mosir Jastrzębie - Gwiazda Ruda Śląska 0-3
8. AKS Mikołów - Rodło Opole 0-0
9. MKS Zaborze - WKS Śląsk Wrocław 1-0
10. KS Unia Racibórz - Piast Strzelce Opolskie 2-5
11. Gwiazda Ruda Śląska - KS Kamionka 5-1
12. Mosir Jastrzębie - Rodło Opole 2-0
13. KS Unia Racibórz - MKS Zaborze 1-2
14. Odra Opole - WKS Śląsk Wrocław 2-0
15. Mosir Jastrzębie - KS Kamionka 2-1
16. AKS Mikołów - Gwiazda Ruda Śląska 1-1
17. Odra Opole - MKS Zaborze 0-1
18. Piast Strzelce Opolskie - WKS Śląsk Wrocław 4-0
19. AKS Mikołów - KS Kamionka 0-0
20. Gwiazda Ruda Śląska - Rodło Opole 2-1 (bramka 2-1 T. Błażkowski)
Nasze orły z medalami
Organizatorzy zdecydowali, aby nie prowadzić w turnieju klasyfikacji końcowej, a na zakończenie fazy grupowej zawodów - po wręczeniu pamiątkowych medali i pucharów - trenerzy uzgodnili rozegranie kilku meczów dodatkowych.
Mecze dodatkowe:
Mosir Jastrzebie - MKS Zaborze 1-1
Śląsk Wrocław - AKS Mikołów 0-1
Gwiazda Ruda Śląska - Piast Strzelce Opolskie 0-2
Rodło Opole - Odra Opole 0-1
Rodło wystąpiło w składzie: M. Kaczmarczyk, K. Semczuk, K. Budzyn, K. Zakowicz, T. Błażkowski, M. Gabert, J. Bobrowski, J. Sakson, W. Kucharski, M. Kuleczko, P. Mróz, K. Krzyszłowski, A. Padamczyk.
Zapraszamy na nasz profil na facebooku, a także do komentowania występu naszej drużyny poniżej.
Przypominamy, że już 27.12.br. bierzemy udział w dużym i mocno obsadzonym turnieju w Świdnicy pn.: "Silesian Winter Cup 2013". Skład na turniej trener ogłosi na treningu w poniedziałek 23.12.br.
28.12.br. na zaproszenie Odry Opole zagramy w turnieju na "Okrąglaku". Szczegóły tutaj.